Kullanım deneyimi Dr. DERM

Mary of Glasgow Deneyimi

Glasgow kreminden Mary kullanma deneyimi

İlacı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine satın aldım. Hemen doğal bileşimi (adaçayı, aloe, köknar, karite yağı) takdir etti. Sentetik bileşenlerin yokluğu beni hoş bir şekilde şaşırttı. Bu, hiçbir yan etkinin olmayacağı anlamına gelir. Ayrıca neredeyse kullanmak için kontrendikasyonlar bulamadım ve başvuru sürecinde bunu açıklamadım. Başarılı deneyimimi paylaşmak için bu incelemeyi yazmaya karar verdim. Sadece Dr. DERM, başka hiçbir sedef hastalığı önleyici ilaç kullanılmamıştır.

Vaka geçmişi ve tedavi araması

Yetişkinken aile stresi ve boşanma nedeniyle sedef hastalığına yakalandı. Her şey, ilk başta önemli olmayan bir kaşıntıyla başladı. Bir ay sonra, kaşınmalar cehennem gibi sürekli bir kaşıntıya dönüştü ve bu da uykuyu engelledi. Kırmızı püskürmeler ortaya çıktı. Doktora gitmedim, bunun için zamanım olmadı. Teşhisimi bir arkadaşımdan öğrendim, o bir dermatolog. Ellerimi görünce sedef hastalığına karşı bir krem almamı tavsiye ettim Dr. DERM ve nasıl kullanılacağını anlattı.

Tedavi şeması

Dr. Talimatlara göre DERM. Tedavi süresi 28 gündür. Nemli, temizlenmiş cilde doğrudan sedef hastalığının lezyonlarına uygulanır. Merhem tamamen emilene kadar bekledim. Deneyimlerime dayanarak, ilk uygulamadan sonra hoş bir rahatlama hissettiğimi söyleyeceğim. Krem cildi serinletir ve rahatlatır. Gerçekten güzel kokuyor. İlk uygulamadan sonra birkaç saat rahatsızlık hissetmedim. Hoş bir şekilde şaşırdım. Birkaç saat sonra hafif bir karıncalanma ve yanma hissi geri geldi. Kremi tekrar uyguladım ve problemi ertesi güne kadar unuttum. Her kullanımdan sonra semptomlar gittikçe kötüleşti.

Uygulama Sonuçları

Fotoğraflardan önce ve sonra Glasgow kreminden Mary kullanma deneyimi

Kursun sonunda kendimi neredeyse sağlıklı hissettim. İlk haftadan sonra iltihap ve kaşıntı kayboldu, cilt sakinleşti. Son aşamada kabuk ve kırmızı lekeler kayboldu. Dermatolog, tedavinin diyetle desteklenmesini tavsiye etti. Yağlı (kolesterol yok), tatlı ve nişastalı yiyecekleri sınırlamak zorunda kaldım. Zordu, periyodik olarak hüsrana uğramıştı, ama sonuç çok uzun sürmedi. Yan etki veya alerji yok. Ellerinizdeki ve yüzünüzdeki temiz, sağlıklı cilt, sabrınızın en büyük ödülüdür. Teşekkürler Dr. DERM!