Hakkında yorumlar Dr. DERM

 • Elif
  Çocukluğumdan beri sedef hastalığım vardı, belki kalıtım, annemin de benzer bir sorunu vardı. Mümkün olan her şeyi denedim - merhemler, kremler, tuz prosedürleri. Kurtuluşumu Dr. DERM bu mucizeye uzun süre inanmadı. Üç hafta sonra, gözle görülür bir etki ortaya çıktı, lekeler açıldı, cilt nemli hale geldi. Bir ay sonra her şey kayboldu!
  Dr. DERM
 • Ali
  Gençliğinde, şiddetli stresin arka planına karşı sedef hastalığına yakalandı. Doktorlar sedef hastalığı teşhisi koydu ve hormonal merhemler, kremler, haplar ve hatta enjeksiyonlar reçete ettiler. Hiçbir şey yardımcı olmadı, sadece soğuk su kısa bir süre kaşıntıyı giderdi. Dermatolog bana Dr. derm ve sıkı diyet. 4 ay sonra sorunu unuttum, normal hayata dönüyorum.
  Dr. DERM
 • Burak
  Çocukluğundan beri sedef hastalığından muzdarip, birçok farklı ilaç denedi, ancak işe yaramadı. Bir meslektaşımın tavsiyesi üzerine Dr. DERM. İlk başta şüpheler vardı ama denediğimde etkilendim. Kaşıntı ve plak kayboldu. Bir ay sonra hastalığı unuttum. O zamandan bu yana 2 yıl geçti ve tüm bu süre boyunca hastalık kendini hiçbir zaman hatırlatmadı. Ben tavsiye ediyorum!
  Dr. DERM
 • Elif
  Estetik sorunların yanı sıra sedef hastalığı ahlaki açıdan moral bozucudur. Herkes istemsizce ellerindeki kırmızı plakalara dikkat ediyor. Düşük yaşam kalitesi, hastalıkla başa çıkmaya gerçekten yardımcı olacak daha fazla yeni ilaç aramama neden oldu. Her şeyi denedim, dr. derm, çünküZaten üçüncü uygulamadan sonra bir gelişme hissettim.
  Dr. DERM
 • Sabina
  Yetersiz beslenme nedeniyle on yıl boyunca sedef hastalığından muzdaripti. Hastalığın ilk aşamasında bile benim için hormonal preparatlar yazan bir dermatoloğa döndüm. Onları almaya başladım ve pişman oldum - yardımcı oluyorlar, ama bağımlılık yapıyorlar. Dr. DERM ve hoş bir sürpriz oldu, krem beni kurtardı. Üç hafta sonra eller insan şekline büründü.
  Dr. DERM
Kullanıcı oyu Dr. DERM
4.5
17