Kullanım için talimatlar Dr. DERM

Kremi kullanma talimatları

Sedef Kremi Dr. Profesyonel dermatologlar tarafından geliştirilen DERM, cildin koruyucu bariyerini nemlendirip yeniden inşa ederken sedef hastalığı semptomlarını tedavi eder. Sedef hastalığı önleyici bir ilaç, pulları ve ölü hücreleri giderir ve cildin nemini geri kazanmaya yardımcı olarak sedef hastalığı semptomlarının tekrar etmesini önler. İlacın kullanımı, şiddetli semptomların hızla durdurulmasına ve sedef hastalığının kısa sürede iyileştirilmesine yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?

Cildi nötr bir losyonla önceden temizleyin. Dr. Etkilenen bölgelere günde bir ila dört kez veya bir sağlık bakımı uygulayıcısının yönlendirdiği şekilde DERM. Ürünle birlikte verilen hasta bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Hazırlığı uygulamak için talimatlar:

ilacın kullanım talimatları
  • DERM krem, cilt yumuşak ve nemli olduğunda en iyi sonucu verir, bu nedenle yumuşatıcı uygulandıktan sonra topikal bir tedavi önerilir.
  • İyice nemlendirdikten sonra, az miktarda cilde saç büyüme yönünde nazikçe uygulayın.
  • İlacı uyguladıktan sonra, aktif bileşenlerin cilt tarafından emilmesi için yaklaşık 30 dakika beklemelisiniz.
  • İstenen sonuç için gerekli olan Dr. Derm krem miktarı kişiye özel belirlenir ve bazı durumlarda artırılabilir.

İltihaplı cilt UV ışınlarına duyarlıdır. Tedavi sırasında yaraların üzerine doğrudan güneş ışığından kaçının. Dr. Mehmet'i kullanırken güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın. DERM ve tedavi prosedürlerinin tamamlanmasından sonraki bir hafta içinde. Önerilen tedavi süresi 28 gündür. Doktorlar, önleme amacıyla 2-3 ay sonra tedaviyi tekrarlamalarını tavsiye ediyorlar.

Tedavi süreci

Dönem Etki
1. hafta Krem, iltihabı, kaşıntıyı, dökülmeyi, plakları giderir.
Hafta 2 Hücre bölünme döngüsünün normalleşmesi nedeniyle hasarlı dokunun yenilenme süreci başlatılır.
3. Hafta Vücudun pH'ı normale döner, cilt tonu yükselir. Cilt sıkı ve elastik hale gelir.
4. hafta Bir diyet uygularsanız, hastalık daha da kötüleşmez.

Kullanım endikasyonları

Dr. DERM, hafif ila orta şiddette sedef hastalığının tedavisi için endikedir. İlaç iltihabı azaltır, kaşıntıyı azaltır ve hücre üretimini yavaşlatır. Krem kullanımının önerildiği sedef hastalığı türleri:

  • Plak sedef hastalığı, simli plaklar olarak bilinen kuru kırmızı deri lezyonlarıdır.
  • Guttat sedef hastalığı - Guttat sedef hastalığı göğüste, kollarda, bacaklarda ve kafa derisinde küçük (1 cm'den küçük) gözyaşı şeklinde ülserlerin gelişmesine neden olur.
  • Ters (bükülme) sedef hastalığı - derideki kıvrımlarda (örneğin koltuk altlarında veya göğüs altında) görülür.

Dr. DERM, tedavi sırasında veya semptomlar alevlendiğinde doğrudan etkilenen bölgeye uygulanmalıdır.

Kontrendikasyonlar

Sedef hastalığına karşı ilaç Dr. DERM, doğal hipoalerjenik bileşenlere dayanır ve yan reaksiyonlara neden olmaz. Aşağıdaki durumlarda ilacın kullanılması önerilmez:

  • Hamilelik;
  • Çocuk yaşı.

İlacın bileşenlerine karşı belirgin bir alerjik reaksiyon varsa kremi kullanmaya özen gösterilmelidir. İlaç, Kıbrıs'ta laboratuvar koşullarında klinik denemelerin tüm aşamalarını geçti.